Опубліковано Залишити коментар

14 років на ринку

FORTRENT: 14 років на ринку

20 жовтня відзначила свій 14-річний ювілей компанія FORTRENT, яка по праву вважається лідером на вітчизняному ринку оренди будівельної техніки та обладнання для будь-якого етапу будівництва.

В Україні компанія розпочала свою діяльність у 2003 році під брендом Ramirent. Ринок в Україні виявився досить перспективним, динаміка зростання була вище європейського, що дозволило робити оптимістичні прогнози. Але при цьому ринок виявився і більш ризикованим через нестабільність економічної ситуації. Тому всі найсильніші сторони двох європейських концернів Ramirent і Cramo в 2013 році об’єдналися під новим брендом FORTRENT для роботи на ринках оренди будівельної техніки східної Європи.

В команді компанії працюють професіонали різних напрямів: від слюсаря до інженера. Всі вони стали частиною ювілейного торжества. Також на святі були присутні партнери FORTRENT, і, звичайно ж, клієнти компанії.

Захід розпочався з промови генерального директора компанії Олександра Соловйова, який висловив подяку всім присутнім за плідну співпрацю.

«Все, чого ми досягли за останні 14 років – це заслуга наших партерів і співробітників компанії. Злагоджена та професійна робота колективу і партнерів – ось формула успіху FORTRENT. За 14 років ми пройшли через багато що і набули безцінного досвіду: були і злети, і падіння, але, на щастя, злетів було значно більше. Приємно бачити, що FORTRENT розвивається разом з партнерами і йде в ногу з часом. Хочеться побажати всім присутнім подальшого успішного розвитку та процвітання, а також подякувати за увагу до нашого заходу. Дякуємо всім!” – сказав ювіляр.

Свято пройшло в щирій атмосфері під звуки живої музики і дзвін келихів.

Відзначимо, FORTRENT – це якісна сучасна техніка від провідних виробників, прозора оренда на найвигідніших умовах і гнучка система знижок. FORTRENT допомагає клієнтам вирішувати питання залучення необхідної техніки найбільш зручним і економічно ефективним способом, надаючи багатоцільовий парк обладнання і європейський досвід для планування і рішення будівельних задач будь-яких масштабів на вітчизняному ринку.

Група видань «Капстроительство» вітає FORTRENT з ювілеєм, бажає зберегти лідерство на ринку, активно розвиватися, будувати амбітні плани і впевнено дивитися вперед.