Постійний контроль якості і гарантія безпечної роботи – суттєві моменти в такій сфері, як оренда будівельної техніки.

Ми постійно навчаємо персонал безпечній роботі і передаємо клієнтам інструкції з безпеки. Комплексний підхід в обслуговуванні клієнтів передбачає здійснення супутніх послуг, таких як:

Сервісна служба 24/7

Сервісна служба “NovaRent” працює в режимі 24/7. У будь-який час (24 години на добу без вихідних і святкових днів) при виникненні питань по експлуатації орендованого обладнання та техніки клієнти NovaRent можуть отримати оперативну інформацію і допомогу, звернувшись в чергову зміну сервісної служби по телефону. Подібна послуга покликана забезпечити клієнтам зручну і ефективну роботу з компанією “NovaRent”. Телефон чергової зміни сервісної служби: +38(067) 236-52-61

Забезпечення електроенергією

Компанія “NovaRent” здійснює послугу із забезпечення об’єктів електроенергією. Комплексне оснащення об’єкта електроенергією включає в себе: поставку ДГС (потужністю від 22 до 630 КВА) з оператором, постачання і заправку дизельним паливом, постачання паливної ємності і технічне обслуговування станції під час її експлуатації. Оператори стежать за рівнем палива, технічним станом станції. Орендуючи ДГС з комплексом послуг у компанії “NovaRent”, Ви отримуєте можливість безперебійної подачі енергопостачання 24/7.

Шеф-монтаж

Дана послуга необхідна при монтажі складної будівельної техніки, такий як робочі платформи, щоглові підйомники і модульні приміщення. Технічний фахівець “NovaRent” здійснює навчання бригади монтажників Замовника і далі керує процесом монтажу

Монтаж обладнання

Послуга, при якій кваліфіковані і мають певні допуски фахівці “NovaRent” здійснюють монтаж обладнання на об’єкті. Після закінчення монтажних робіт складається відповідний акт про готовність до експлуатації, на підставі якого обладнання передається Замовнику.

Технічна підтримка

При оренді будівельних лісів, модульних приміщень, генераторних установок – підготовка креслень, розрахунок навантажень, необхідної кількості обладнання, підготовка рекомендацій по експлуатації.

Консультації

Менеджери “NovaRent” консультують з питань використання та застосування різного будівельного обладнання та техніки, а також технічним особливостям техніки різних виробників.

Гарантійне обслуговування

Гарантійне і післягарантійне обслуговування здійснюється сертифікованими інженерами “NovaRent”. Компанія має великий склад запчастин на всю техніку. Завдяки цьому, терміни ремонту становлять 1-2 дня (у порівнянні з 2-3 тижнями, якщо запчастини доставляються з Німеччини). На час ремонту “NovaRent” може запропонувати в оренду аналогічне обладнання.

Резервне обладнання

Додатково до орендного обладнання компанія “NovaRent” може надати своїм клієнтам резервне обладнання, яке використовується тільки під час зупинки роботи основного. Це допомагає клієнтам уникнути проблем, пов’язаних з несподіваною поломкою техніки і простоєм робочого процесу, що нерідко тягне за собою штрафні санкції. Резервне обладнання надається зі знижкою.

Забезпечення паливом

Компанія “NovaRent” додатково надає послуги «гарячої» оренди, тобто надання обладнання разом з паливом. Це гарантує якість і ефективність робіт. Компанія “NovaRent” має власний автопарк, тому ми можемо реалізувати доставку палива в будь-який час, як разом з орендованим устаткуванням, так і без нього. Замовлення палива разом з орендою спецтехніки – найкраще рішення для забезпечення безперебійної роботи Вашого підприємства. Комплексний підхід спрощує роботу наших клієнтів, яким вже не потрібно контактувати з декількома постачальниками. Ми поставляємо тільки високоякісне дизельне паливо за доступними цінами.

Оренда з оператором

Компанія “NovaRent” прагне спростити бізнес для своїх клієнтів, пропонуючи комплексні рішення, в тому числі оренду техніки з оператором. Додатково до обладнання ми можемо надати Вам кваліфікованих співробітників, навчених роботі з цією технікою, що допоможе ефективній і якісній роботі, прискорить її виконання і забезпечить безпеку.