Опубліковано Залишити коментар

Генератори

Генератори часто стають необхідним обладнанням на будівельних майданчиках, де стаціонарна електромережа ще не підведена. Будь-який фахівець знає, як це, коли електрика раз у раз пропадає або зовсім відсутня. У подібних випадках ідеально підійде потужний і надійний генератор електричної енергії, який дозволить створити комфортні умови роботи.

Переконавшись в необхідності генераторів, задамося питанням: чи варто його купувати, адже вартість хорошого і якісного обладнання даного типу зовсім немаленька? Будівництво або ремонт, де потрібна електроенергія, можуть проводитися протягом тривалого часу. Природно, в цій ситуації витрачати фінансові кошти на покупку генератора недоцільно. Оптимальний варіант – оренда генераторів.

Генератори бензинові до 10 кВт

Бензиновий генератор потужністю до 10 кВт – це компактне, портативне обладнання, здатне вирішити всі завдання і усунути проблеми, пов’язані з перебоєм електричної енергії. При цьому відзначимо, що бензиновий генератор не вимагає особливо складного обслуговування. У даній категорії ми представляємо обладнання двох світових виробників – SDMO і Europower.

Основні переваги бензинових генераторів:

 • Відносно низька вартість (порівняно з дизельними генераторами), а оренда обладнання ще більш доступна і економічно вигідна;
 • Мобільність;
 • Різний діапазон потужності;
 • Універсальність застосування (пересувні лабораторії, масові заходи, дитячі, медичні та інші установи, невеликі будівельні та ремонтні майданчики, приватні котеджі, заміські будинки та ін.);
 • Легкість;
 • Низький рівень шуму.

Генератори дизельны понад 10 кВт

У даному розділі представлені різні моделі дизельних генераторів двох провідних виробників SDMO і QAS, які мають загальні характерні риси, які є одночасно їх перевагою. Отже, переваги дизельних генераторів:

 • Широкий діапазон потужності (можна підібрати саме ту генераторну установку, яка буде відповідати конкретним вимогам і вирішувати конкретно поставлені задачі);
 • Міцний захисний корпус;
 • Тривалий термін експлуатації;
 • Довга безперебійна робота;
 • Нескладне і недороге технічне обслуговування;
 • Відносно низька вартість палива (порівняно з бензином);
 • Універсальність використання (підприємства, будівельні майданчики, установи, заміські будинки і ін.).

Сварочні генератори

Основні споживачі зварювальних генераторів – автосервіси, виробники будівельних металевих конструкцій, заводи залізобетонних виробів, машинобудівні заводи, будівельні організації. Це і обумовлює популярність якісних, потужних і надійних зварювальних генераторів, які представлені в даній категорії від двох іменитих виробників: SDMO і Europower.

Високоякісні і високопродуктивні генератори, представлені тут, дозволяють отримувати рівний сталевий шов високої якості при стабільный напрузі, що і потрібно будь-якому споживачеві. Потужність обраного зварювального генератора безпосередньо залежить від наявної товщини металевої деталі.

Оренда паливного контейнера

Наша компанія надає можливість оренди паливних контейнерів. Конструкція таких контейнерів дозволяє їх використання практично скрізь: на будівельних об’єктах, на далеких автономних базах і станціях, тощо. Їх можливо використовувати як стаціонарно, так і транспортувати без особливих проблем. Саме завдяки цьому можливо зберігати, транспортувати та живити паливом, наприклад, генератори.

Паливні контейнери дуже вигідно відрізняються від бочок і цистерн простотою використання: вони обладнані спеціальними замками для забезпечення зберігання палива і спеціальними насосами для його відкачування. Такі контейнери найчастіше беруть в оренду в тому випадку, коли користуватися каністрами і бочками не тільки незручно, але й фінансово невигідно. Наприклад, в разі, коли потрібно попередити крадіжку палива і забезпечити його збереження і зручність транспортування. На відміну від бочок і цистерн, вони вигідно відрізняються об’ємом, допомагають знизити витрати на транспортування і доставку палива.

Для зручного транспортування генераторв Ви можете орендувати причіп для транспортування дизельних генераторів, масою до 3,5 т, а для безпечного використання – розподільні щити (100-200кВт), АВР.