Опубліковано Залишити коментар

Виставка INTERBUILDEXPO 2015

Компанія FORTRENT взяла участь у будівельній виставці INTERBUILDEXPO 2015

яка проходила в Києві і зібрала приблизно 370 учасників з різних регіонів України, включаючи 9 зарубіжних країн. На виставці за підрахунками організаторів побувало понад 22 тисяч осіб.

На виставці були представлені нові розробки, матеріали і технології в будівельній сфері. Виставка проходила за підтримки: Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Будівельної палати України, Асоціації виробників, експортерів та імпортерів кераміки і спільноти Ukrainian Building Community (UBC).

Серед послуг для будівельної галузі наша компанія запропонувала свої послуги з оренди будівельної техніки та обладнання, і це було дійсно унікальна пропозиція. Адже вартість оренди будівельного обладнання завжди обходиться дешевше, ніж покупка, до того ж компанія FORTRENT пропонує тільки якісне та надійне обладнання від всесвітньо відомих виробників.

На нашому стенді ми представили обладнання компаній Atlas Copco, Hilti, Manitou, Kaeser, Volvo. Більше компаній з таким асортиментом обладнання представлено не було. І наша команда цим пишається!

Для гостей виставки наші менеджери з оренди та сервісні механіки провели консультації і показали техніку в роботі, адже ми завжди раді нашим клієнтам!

Наша команда була рада попрацювати на виставці INTERBUILDEXPO 2015 року, поспілкуватися в неформальній обстановці з існуючими та потенційними клієнтами. Компанія FORTRENT планує брати участь і в інших будівельних виставках! Чекайте новин!