Опубліковано Залишити коментар

Лідер ринку оренди техніки

Публікація в журналі “Капстроительство” №6, 2016р.

“Лідер ринку оренди техніки та обладнання для будь-якого етапу будівництва – FORTRENT.

Оренда будівельної техніки та обладнання – послуга для українського ринку не нова, але до недавнього часу була мало затребувана. Через економічний спад будівельна галузь переживає не найкращі часи, хоча якраз саме в цих умовах оренда і стає дуже вигідним рішенням. Ціни на нове обладнання з-за коливання курсу валюти дуже виросли. Кредити стали менш доступні. У зв’язку з цим оренда техніки з кожним роком стає все популярнішою, адже це можливість отримати високоякісне обладнання за відсутності фінансових резервів.

Лідером на ринку оренди будівельної техніки та обладнання сміливо можна назвати компанію FORTRENT. В Україні компанія розпочала свою діяльність у 2004 році під брендом Ramirent. Ринок в Україні виявився досить перспективним, динаміка зростання була вище європейського, що дозволило робити оптимістичні прогнози. Але при цьому ринок виявився і більш ризикованим через нестабільність економічної ситуації.

З огляду на все ринкові ризики і перспективи зростання, два європейських концерну Ramirent і Cramo об’єдналися, створивши спільний бренд FORTRENT для роботи на ринку оренди будівельної техніки в Україні. Специфіка ринку будівельної техніки така, що багато компаній в Україні вважають за краще мати техніку в парку, а це часто виявляється абсолютно невиправданим, адже техніка повинна окупати себе, що особливо проблематично в кризовий час. Крім цього, техніка вимагає обслуговування, може простоювати або періодично виходити з ладу, що веде до чималих фінансових витрат. Оренда будівельної техніки та обладнання – це оптимальний варіант її використання, якщо у компанії немає свого парку. Тому одним із завдань компанії FORTRENT – це сприяння просуванню концепції оренди серед потенційних клієнтів.

Оренда будівельної техніки та обладнання у FORTRENT – це якісна сучасна техніка від провідних виробників, прозора оренда на найвигідніших умовах і гнучка система знижок. Компанія FORTRENT допомагає клієнтам вирішувати питання залучення необхідної техніки найбільш зручним і економічно ефективним способом, надаючи багатоцільовий парк обладнання і європейський досвід для планування і рішення будівельних задач будь-яких масштабів на вітчизняному ринку.

Широкий асортимент техніки та обладнання компанії FORTRENT включає:
• малу механізацію та інструмент;
• генератори та електричні установки;
• обладнання для обігріву;
• важку техніку;
• підйомне устаткування;
• риштування;
• модульні приміщення і т.д.

Також компанія FORTRENT пропонує широкий спектр додаткових послуг, виходячи з потреб клієнтів:
Монтаж, демонтаж і шеф-монтаж обладнання. Фахівці компанії здійснюють монтаж обладнання на об’єкті. При монтажі складної будівельної техніки, такої, як робочі платформи, щоглові підйомники і модульні приміщення, технічні фахівці Fortrent також можуть навчати бригади монтажників Замовника і далі керувати процесом монтажу.
Транспортні послуги. В якості додаткової послуги компанія FORTRENT виконує послуги з доставки обладнання, в тому числі негабаритного, послуги з
доставки і вивезення з об’єкта FORTRENT здійснює як власним транспортом, так і з залученням транспортних компаній.
Паливні послуги. FORTRENT за бажанням Замовника надає послуги «гарячої» оренди, тобто надання обладнання разом з паливом. Це гарантує якість і ефективність робіт, тому що техніка заправляється тільки високоякісним паливом. Оренда з паливом мінімізує ризики поломки обладнання, а також зменшує кількість підрядників на об’єкті.
Оренда з оператором. Fortrent прагне спростити бізнес своїх клієнтів, пропонуючи комплексні рішення, в тому числі «гарячу» оренду техніки з оператором. Кваліфіковані фахівці, які пройшли навчання роботі з цією технікою, забезпечують ефективну, якісну і безпечну роботу, прискорюють її виконання.
Ремонт обладнання та продаж запасних частин. Компанія має великий склад запчастин на всю техніку. Завдяки цьому, терміни ремонту становлять 1-2 дня (у порівнянні з 2-3 тижнями, якщо запчастини доставляються з-за кордону). На час ремонту компанія може запропонувати в оренду аналогічне обладнання.
Резервне обладнання. Додатково до орендного обладнання компанія FORTRENT може надати своїм клієнтам резервне обладнання, яке використовується тільки під час зупинки роботи основного. Це допомагає клієнтам уникнути проблем, пов’язаних з несподіваною поломкою техніки. Резервне обладнання надається зі знижкою.
Сервісне обслуговування. За роки свого існування FORTRENT вдалося створити одну з найпотужніших в Україні систем технічного забезпечення техніки і обладнання. Фахівці FORTRENT готові виїхати на об’єкт в будь-яку точку України, що дозволяє проводити ремонт як в стаціонарних умовах, так і на об’єктах, де працює техніка.

Сервісна служба FORTRENT працює в режимі 24/7. У будь-який час (24 години на добу без вихідних і святкових днів) при виникненні питань по експлуатації орендованого обладнання та техніки клієнти компанії можуть отримати оперативну інформацію і допомогу, звернувшись в чергову зміну сервісної служби по телефону. Подібна послуга покликана забезпечити клієнтам зручну і ефективну роботу з компанією.

У FORTRENT працюють кваліфіковані інженери, що володіють великим практичним досвідом і які пройшли навчання на заводах-виробниках за кордоном. Сервісний центр компанії забезпечений сучасним обладнанням, що дозволяє якісно і швидко виконувати роботи різного ступеня складності.

Як бачите, важливою складовою FORTRENT є спрощення ведення бізнесу для замовників (обладнання надається в оренду на підставі договору оренди без застави), комплексний підхід до потреб замовника і наявність багатого спектра супутніх послуг: «холодна» і «гаряча» оренди, доставка, монтаж, індивідуальні проекти, гарантійне та сервісне обслуговування 24/7, обов’язковий інструктаж при передачі обладнання в оренду для обслуговуючого персоналу і багато іншого.

Клієнтами FORTRENT є великі іноземні та українські компанії, представники середнього / малого бізнесу, приватні особи. За роки роботи компанією накопичений великий досвід у виконанні проектів різної складності в будь-які терміни і вироблений індивідуальний підхід до кожного клієнта. FORTRENT прагне бути ближче до клієнта, тому компанія розмістила свої пункти прокату на території одного з лідерів мережі формату DIY – «Леруа Мерлен». Компанія Fortrent завжди йде назустріч клієнту і постійно підвищує стандарти обслуговування своїх клієнтів FORTRENT – це чесність, надійність і прогрес, послуги, які підвищують ефективність бізнесу.