Опубліковано Залишити коментар

Міні-крани Maeda

Maeda є піонером у виробництві кранів-павуків, а лінійка кранів-павуків і гусеничних кранів займає лідируючі позиції на ринку в Японії. Maeda створює продукти для задоволення глобальних потреб з 1980 року і перетворилася на найбільшого в світі виробника міні-кранів.

Міні-крани Maeda досить компактні, щоб проходити через стандартний дверний отвір і досить потужні, щоб виконувати важкі підйоми на місці, зберігаючи при цьому чудову маневреність і гнучкість. Нові напрямки застосування цієї техніки виявляються щодня, і всюди користувачі бачать переваги як в часі, так і в економії коштів.

Для роботи в приміщеннях кран-павук Maeda стає все більш популярним, оскільки електродвигун дозволяє виконувати роботи без виділення газів у замкнутих просторах.

maeda

Роботи зі скління

Використовуючи вакуумні маніпулятори, скло може бути встановлено там, де це необхідно, навіть під дахом – це  перевага міні-кранів-павуків в закритих приміщеннях, вузьких просторах і вузьких проходах.

кран маеда

Обмежені місця

Завдяки використанню функції обмеження робочого діапазону, безпечна робота з підйому може бути виконана навіть при наявності перешкод, які необхідно обійти, таких як, наприклад, лінії електропередач.

миникран маеда

Встановлення навісної стіни

Міні-крани можуть бути доставлені на верхні поверхи висотних будівель службовими ліфтами, а потім використані для монтажу зовнішніх стін, таких як скляні рами, шляхом підйому дроту зверху в кілька етапів.

миникран маеда

Робота на криші

Немає необхідності перекривати дороги для використання великих кранів, а роботи, звичайно що виконуються баштовими кранами, можуть виконуватися міні-кранами, які можна легко підняти на дах за допомогою ліфтів.

maeda

Цивільне будівництво

Використовуються для підйому будівельних матеріалів в аеропортах, на вокзалах і т.п. Завдяки зручному доступу в обмежені місця, міні-крани Maeda використовувалися при будівництві багатьох об’єктів.

кран маеда

Побутове будівництво

Мінікрани успішно використовуються для підйому будівельних матеріалів зсередини і зовні житлових будинків. Легкий доступ від краю скель до внутрішніх дворів – це особливість міні-кранів Maeda, чого не можуть робити більші крани.

миникран маеда

Заводи та фабрики

Для обслуговування обладнання, заміни лінії і підйому матеріалу там, де мостові крани недоступні і в місцях, де недостатньо місця, таких як виробництво, хімічні заводи і фабрики.

миникран маеда

Встановлення обладнання

Володіючи відмінною доступністю, міні-крани Maeda використовуються для монтажу екранних панелей, рекламних конструкцій і вивісок у великих комерційних будівлях, таких як торгові центри, стадіони і театри.

maeda

Електростанції

На електростанціях і підстанціях, де лінії електропередачі всюди, комп’ютеризована функція обмеження робочого діапазону запобігає з’єднання штанг з лініями електропередачі, що робить підйомні роботи безпечними.

кран маеда

Нафтогазова галузь

Завдяки компактному корпусу і зручному транспортуванню, міні-крани Maeda використовуються на нафтових вишках, а також для розробки ресурсів, газових, нафтопереробних і гірничодобувних підприємств.

миникран маеда

Авіаційна індустрія

Для технічного обслуговування, заміни компонентів літаків і вертольотів на об’єктах технічного обслуговування. Міні-крани – павуки навіть були перевезені літаком у віддалені місця для робіт з технічного обслуговування.

миникран маеда

Військова промисловість

Завдяки гусеницям, міні-крани можуть працювати на самих нерівних ділянках. Крани можуть бути збалансовані в горизонтальному положенні за допомогою чотирьох опор, їх можна використовувати навіть на сходах і нерівній поверхні.

maeda

Тунель / Метро

Міні-крани часто використовуються для робіт всередині тунелів для будівництва метрополітену, підземної дороги, підземної споруди, водопроводу і лінії електропередачі, де робочий простір обмежений.

кран маеда

Суднобудування, судоремонт

Міні-крани активно застосовуються під час підйомних робіт, виконуваних в прибережних районах, на верфях і на судах. Компактний корпус можна транспортувати в різні місця і виконувати різні види підйомних робіт.

кран маеда

Залізниця

Міні-крани Maeda застосовуються для підйому будівельних матеріалів і вантажів на залізниці, для будівництва,  обслуговування залізничних колій і залізничної індустрії.

миникран маеда

Встановлення арт-об'єктів

Для робіт у важкодоступних місцях (музеї, внутрішні двори). Плавна маневреність робить можливим перенесення делікатних творів мистецтва, а опція з електроприводом підходить для внутрішніх робіт без вихлопних газів.

maeda

Кам'яні роботи

Міні-крани Maeda народилися через необхідність допомоги машин в надзвичайно вузьких проходах на японських кладовищах. Зараз їх використовують для установки садових, надгробних і монументальних каменів по всьому світу.

миникран маеда

Лісництво

Навіть в горах, де доступ затруднений, з горбистою місцевістю і без брукованих поверхонь, міні-крани-павуки використовуються для підйому зрізаних пиломатеріалів. Мають високу вантажопідйомність, маневреність та легку керованість.

Z

Розвиток та дизайн

Розробка і проектування міні-кранів ведуться командою інженерів Maeda. Розробники подорожують по всьому світу, щоб досліджувати потреби ринку. Потім на основі результатів дослідження вони розробляють машини, що відображають попит на світовому ринку.

В останні роки відповідність останнім нормам викидів, беручи до уваги вплив на навколишнє середовище, була фундаментальною частиною цього дослідження і гарантувала, що всі крани відповідають стандартам, заявленим кожною країною.

Крім того, ми розробляємо екологічні та зручні для користувача машини в експлуатації, які відрізняються безпекою, довговічністю і простотою обслуговування.

Z

Японські технології

Японські технології – кращі в світі, і політика MAEDA «Зроблено в Японії» означає вищий клас, послідовний процес розробки і виробництва в Японії.

Коли ми дотримуємося нашої політики досконалості з точки зору точності і безпеки, балансування часу розробки і витрат, іноді може бути важким завданням. Однак наша команда ніколи не приймає менш суворих стандартів і розробляє лише ті продукти, які ми можемо запропонувати з впевненістю.

Фабрика, де безпека працівників вважається пріоритетом, завжди знаходиться в повному порядку: навіть найменші частини запасних частин і інструментів мають призначені місця для зберігання і контролю.

Z

Компактність та витривалість

Максимальна компактність машин – найскладніша частина виготовлення міні-кранів.

Стріла є одним з найважливіших компонентів міні-кранів. Використовані матеріали – дуже тонка і легка високоміцна сталь, яку дуже важко обробляти. Матеріали обробляються, а потім формуються в стрілу, яка повністю відповідає стандартним допускам конструкції стріли.

Зварювальний нагрів викликає деформацію сталі, тому поверхня стріли повинна бути акуратно відрегульована шляхом додавання тепла і тиску зсередини досвідченими робітниками, щоб вона була ідеально рівною. Потім стріли збираються з циліндрами всередині і проходять фінальну стадію випробувань.

Z

Монтажні роботи

Складальні роботи міні-кранів виконуються досвідченими працівниками, а для запобігання помилок існують різні процедури і протоколи. Кожен кран виготовлений найбільш ефективним способом, без зайвих зусиль забезпечить найвищі стандарти контролю якості. Наприклад, щоб запобігти випадковому забуванню затягування гвинтів, кожен працівник відмічає голівку кожного гвинта маркером після затягування, а в іншому прикладі кожен працівник використовує контрольний лист зі списком не менше 200 пунктів, щоб переконатися, що відсутня помилка під час кожного процесу складання. 

Перед відправкою кожен кран перевіряється на 140 контрольних точок. Після проходження цих суворих перевірок, міні-крани Maeda відправляються з заводу по всьому світу.

Ознайомитися з технікою Maeda, взяти в оренду або зробити заявку на придбання цієї техніки, а також отримати кваліфіковану консультацію фахівця Ви можете тут