Опубліковано Залишити коментар

Novarent – нове ім’я лідера

Журнал Капстроительство №4 2020

Оренда будівельної техніки та обладнання – це економія коштів, вчасно обслужена спец.техніка, сервісний супровід, можливість заміни в разі виходу з ладу – висока рентабельність для бізнесу та мінімізація ризиків, пов’язаних з недотриманням встановлених термінів виконання робіт, скорочення витрат на покупку, обслуговування і управління.

Купувати техніку або взяти в оренду? Звичайно ж, вирішувати вам!

Вибір підходящої компанії – не найскладніше завдання: потрібно уважно проаналізувати пропозиції ринку, врахувати вартість і досвід роботи організації. Лідером на українському ринку з надання послуг оренди будівельної техніки, обладнання та інструментів можна сміливо назвати компанію Novarent.

З 2004 року компанія Novarent пройшла істотну трансформацію: від підприємства з іноземними власниками Ramirent, яка була перетворена в компанію з іноземними інвестиціями Фортрент, а з лютого 2019 року стала самостійною організацією з українськими власниками і, відповідно, капіталом, що дозволяє розвивати вітчизняну економіку.

Основна мета компанії – комплексна допомога клієнтам у вирішенні питань залучення необхідної техніки найбільш зручним і економічно вигідним способом. Багатоцільовий парк обладнання і європейський досвід планування дозволяють комплексно вирішувати будівельні завдання різного масштабу.

Широкий асортимент техніки та обладнання компанії включає:

– малу механізацію та інструмент;
– генератори і електричні установки;
– обладнання для обігріву й осушення;
– важку техніку;
– підйомне устаткування;
– риштування;
– модульні приміщення (офісні, санітарні, складські).

Взявши техніку в оренду, є можливість замовити супутні послуги, виходячи з ваших потреб: послуги оператора техніки, оренда техніки як без палива, так і з заправленими баками, доставка, сервіс, супровід, навчання і консалтинг орендарів. Крім того, ви можете орендувати техніку як на тривалий термін, так і на одну робочу зміну.

Яке обладнання користується попитом найбільше? Однозначно відповісти на це питання складно, тому що є, як мінімум, сезонність. Проте є такий сегмент, який завжди актуальний – це навантажувачі. Компанія співпрацює з провідними світовими виробниками, тому в парку представлений широкий асортимент навантажувачів, що задовольняє будь-які потреби будівельних організацій:

– фронтальні
– телескопічні
– міні-навантажувачі
– автонавантажувачі

З огляду на широку сферу застосування цих машин, виробники адаптують різні моделі навантажувачів до роботи в різних умовах і з різними типами вантажів – від важких коробок до колод, тиків соломи. Завдяки можливості заміни основного робочого обладнання, сучасні автонавантажувачі здатні піднімати і транспортувати вантажі різних розмірів і конфігурації, працювати як на відкритих просторах, так і в закритих складських приміщеннях.